ONLINE TEKLİF

AYZ Hotspot & İnternet Sistemiternet Sistemi

Web Tasarım veya E Ticaret Teklifi için TIKLAYINIZ

Digital Signage teklifi almak için TIKLAYINIZ


×
AYZ Hotspot Sistemi

Resort Otel, Motel, Pansiyon, Apartman, Residence, Restaurant, Kafeterya, AVM vb. internetin toplu kullanıldığı tüm alanlar için Interneti müşterilerinize süreli olarak satmak, ücretsiz olarak misafirlerinizi internete bağlamak, İşletmenizi tanıtmak, Kullanıcılarla etkileşime geçebilmek, tekrar ürün satışı yapabilmek amacıyla tamamen işletmenizin gelişimine ve karlılığını arttırmaya yönelik tasarlanmıştır.

Oteller, Restaurantlar, Pansiyonlar vb. işletmeler için Sizden memnun olan müşterileri sizin için otomatik olarak tespit ediyoruz ve Check out tarihlerinden itibaren Tripadvisor, Holidaycheck, Zoover, Vakantiereiswijzer, Booking, Tophotels vb. Gibi yorum sitelerinden sizin için yorum topluyoruz.

Tüm Otelcilik Yazılımları ile Entegreyiz

Rmos, Sedna, Asyasoft, Fidelio, Elektra, Mod Otel vb. tüm Otelcilik yazılımları ile entegreyiz.

Ayrıca Internete bağlanan Kişilere istediğiniz reklamları gösterebilirsiniz.
Otellerde odaya göre ayrı reklam, Odada konaklayan misafirin diline göre ayrı reklam yayınlayabilirsiniz.Otele gelen misafirlere Tur satabilir, Araç kiralatabilir, Guest-Repeat, Alacart, Su sporları, SPA vb Birçok kanaldan satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Internete bağlanan kişilere kendi dillerinde otomatik olarak Hoşgeldin Maili gönderebilir, periyodik olarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, müşterinizle iletişimde kalmaya devam edebilirsiniz.
Sistemin müşterilerinizden biriktirdiği maillere Toplu mail (Mailing) Yapabilirsiniz.Üstelik Toplu maili müşterinizin kendi dilinde kolayca gönderebilirsiniz.Hemen Mail Şablonunu doldurun Gönder e tıklayın.Bu Kadar basit.Örneğin Türklere kampanya maili gönderirken, Almanlara indirim, İngilizlere Paskalya, Ruslara promosyon mailleri gönderebilirsiniz. Bu gönderimlerin hepsi kurumsal mail adresiniz üzerinden ücretsiz olarak sistemimiz aracılığıyla yapılır.

Extra Personele Gerek Yok !

AYZ Hotspot Internet Sistemi üzerinden müşterilerinizden işletmeniz hakkında Anket ile değerlendirme mi almak istiyorsunuz? Sizin için extra personel çalıştırmaya son veriyoruz.Misafirlerinize Otomatik olarak [x] gün kadar sonra anketinizi doldurtalım, detaylı değerlendirmelerini ve yorumlarınızı hemen size ulaştıralım.Üstelik müşterinizin otelde yada işletmenizde olmasına gerek yok.Ziyareti esnasında yada bitince sizin için anket doldursunlar.Kim ne kadar memnun sizin için buluyoruz. Üstelik Misafirlerinizden hiçbir program yüklemeden size mesaj göndermelerini de sağlayabiliriz. Böylece problemli, sıkıntılı müşteriyi kolayca bulabilir elinizden kaçırmadan gerekli çözümü sağlayabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti 5651 nolu kanuna Uygundur.

Sistemimiz Müşterilerinizi cihazlarının dilinden tanır ve onların konuştuğu dilde çalışır.Tekrar dil seçme zahmetinde bulunmazlar.İsterlerse tekrar dil seçebilirler ve kolayca internete bağlanır 7/24 bağlı kalırlar. Daha anlaşılır olması için 13 dilde tasarlanmıştır.Bu Diller : Türkçe, İngilizce, Almanca, Felemenkçe, Rusça, Ukraynaca, Arapça, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, İtalyanca, Çince ve Japonca dır.Diğer dillerde sistem otomatik olarak ingilizce çalışır. Türkiye Cumhuriyeti Bilişim Teknolojileri Kurumunun Standartlarına uygun olarak 5651 nolu kanuna uygun olarak Kodlanmıştır.

Size özel tasarlanmış Sistemimizde Google tarafından geliştirilen Android Lollipop ile çıkış yapan Google Material Design Kullanıldı.Origamiden ilham alan düzen, Microsoft'un -Metro- temasının daha pastel ve kağıtlaşmış halini andırıyor.
Bu panel aracılığıyla Hotspot Sisteminizi kolayca Bilgisayardan, Tabletten, Telefondan yönetebilirsiniz.Tüm Hotspot Sistemimiz son nesil Responsive yapısı kullanılarak tasarlandığı için Tüm marka model telefonlarda sorunsuz olarak çalışmakta ve kullanıcıları yormamaktadır.


Hemen iletişim formlarını kullanarak yada arayarak bize ulaşabilirsiniz. Online teklif almak isterseniz Online Teklif e Tıklayabilirsiniz.

Ürünümüz hakkında aşağıdaki görselleri ve videoları inceleyebilir ne kadar detaylı olduğunu kendinizde keşfedebilirsiniz.


AYZ Hotspot Sistemi KVKK ve GDPR uygun olarak çalışır. Otellerde Bulut (Cloud) Yapıda çalışmamaktadır. Veritabanı ve Giriş ekranları tamamen oteldeki sunucuda çalışır. Datalarınız otelinizden dışarı çıkarılmaz. Otel Interneti yavaşladığında giriş ekranı gelmeme vb sorunlar çıkarmaz.
Sistem Pfsense veya Mikrotik üzerinde entegre şekilde çalışabilmektedir.Extra donanıma ihtiyaç duymadan hemen çalışabilirsiniz.

Hemen Arayabilirsiniz - > +908505773001

AYZ Hotspot Sistemi

Genel Menüler

AYZ Hotspot Sistemi

Genel Menüler

AYZ Hotspot Sistemi

Entegrasyon Modülü

AYZ Hotspot Sistemi

Satış Modülü

AYZ Hotspot Sistemi

Entegrasyon Modülü

AYZ Hotspot Sistemi

Satış Modülü

AYZ Hotspot Sistemi

Genel Menüler

AYZ Hotspot Sistemi

Genel Menüler

AYZ Hotspot Sistemi

Genel Menüler

AYZ Hotspot Sistemi

Smart Speed Modülü

AYZ Hotspot Sistemi

Mail Modülü

AYZ Hotspot Sistemi

Genel Menüler

AYZ Hotspot Sistemi

Anket Modülü

AYZ Hotspot Sistemi

Entegrasyon Modülü

AYZ Hotspot Sistemi

Anket Modülü

AYZ Hotspot Sistemi